czytaj dalej
JUŻ DZISIAJ ZAGWARANTUJ SOBIE UDZIAŁ W NAJLEPSZYCH WYDARZENIACH ORGANIZOWANYCH PRZEZ MILEWSKI & PARTNERZY!

Najlepsze wydarzenia i premiery nawet -50%.
Decydując wcześniej, zyskujesz podwójnie. Okazja jakiej dawno nie było.
Oferta wygasa za:
(lub po wyczerpaniu zapasów)
Jakie wydarzenia
Ci proponujemy ?
KTO ORGANIZUJE
WYDARZENIA ?
Milewski & Partnerzy
Posiadamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie zarówno w branży szkoleniowej, jak i eventowej. Zorganizowaliśmy wiele kongresów, a na największym z nich zgromadziliśmy 25 tys. osób. Jesteśmy zespołem ludzi pełnych pasji, która poparta jest praktycznym doświadczeniem.

Najwyższą wartością jest dla nas inspiracja. To ona według nas, jest motorem napędowym wszystkich pozytywnych zmian w życiu człowieka. Dlatego też, do współpracy zapraszamy najlepszych mówców, praktyków biznesu oraz ludzi związanych z rozwojem osobistym. Naszymi prelegentami byli: Tony Robbins, Nick Vujicic, Harv Eker, Marcus De Maria, Robert Kiyosaki, Les Brown, Blair Singer, Andy Harrington, Kim Kiyosaki i wielu innych.

W swojej pracy łączymy doświadczenia specjalistów z całego świata. Naszym Partnerem jest m.in. firma Success Resources (z siedzibą w Londynie i Singapurze), która od ponad 20. lat działa na niemal wszystkich kontynentach. Dla naszego zespołu nie istnieją żadne bariery – uczymy się od najlepszych, a zdobytą wiedzą dzielimy się z ludźmi, którzy pragną się rozwijać, spełniać się w życiu prywatnym i zawodowym oraz realizować najbardziej śmiałe marzenia. Pracujemy dla Ciebie.