czytaj dalej
Kto jeszcze chce dołączyć do grona światowej klasy mówców?
Lub stać się świetnie zarabiającym ekspertem w swojej dziedzinie?


Jeśli odpowiedź chociaż na jedno z tych pytań brzmi TAK,
koniecznie wykup dostęp do tego nagrania z Łukaszem Milewskim.
Być może będzie początkiem czegoś nowego w twoim życiu.
cena: 47 zł

by otrzymać natychmiastowy dostęp
do ponad 2h niezwykle wartościowego nagrania
Dla kogo jest to
szkolenie ?
  • Dla tych, którzy pragną swoją pasję lub fachową wiedzę zamienić w Zyski
  • Ekspertów, którzy posiadają fachową wiedzę ale nie wiedzą jak dotrzeć z nią do tysięcy ludzi
  • Trenerów, coachów, mentorów, mówców, którzy potrafią inspirować ludzi, ale chcą zwiększyć zasięg
  • Wszystkich, którzy czują, że chcą podzielić się swoim doświadczeniem ze Światem
  • Być może marzysz o zmianie swojego zawodu? Jesteś we właściwym miejscu
Jak dołączyć do World Class Speaker Academy Trainer?

Milewski & Partnerzy ogłasza nabór do World Class Speaker Academy Trainer, pierwszego tak rozbudowanego i elitarnego programu trenerskiego na świecie. Jeśli marzysz o tym by występować przed dużą publicznością i dzielić się swoją wiedzą, to jesteś w dobrym miejscu. Jeśli zależy Ci na zbudowaniu wizerunku eksperta, który ze swoją wiedzę dotrze do szerszego grona, to także świetnie trafiłeś/łaś. Od kilku lat udowadaniamy w praktyce, że potrafimy tworzyć i promować eksertów jak nikt inny.
KROK 1

Zarejestruj się na to ponad 2 h nagranie, które już od początku da Ci wiele odpowiedzi na pytanie jak to osiągnąć?
KROK 2

Zapoznaj się z materiałem merytorycznym przez pierwsze dwie godziny.
KROK 3

Obejrzyj ostatnią część, która jest konkretną propozycją opisującą możliwość dołączenia do grupy WCSA.
Plan szkolenia
Poznasz 5 kluczowych kroków, które dzielą Cię od stania się cenionym ekspertem, trenerem, mówcą
Odkryjesz jedną z najskuteczniejszych metod marketingowych pomijana przez 95% mówców, dająca 50% wyższe zyski od razu po zastosowaniu
Co wyróżnia 2% najbardziej rozpozawanych, opłacanch i szanowanych ekspertów na świecie? Jak możesz to wykorzystać we własnej drodze
Ten 2 godzinny praktyczny live jest wystąpieniem jakie przeprowadził Łukasz Milewski w Singapurze dla Partnerów z całego świata w listopadzie 2014 r.
Wśród uczestników byli reprezentancji z Rosji, Chin, Japonii, Stanów Zjednoczonych, Indii, RPA i wielu innych krajów. Owi Partnerzy w ciągu roku przyciągają na swoje wydarzenia ponad 300.000 uczestników. Na naszym live podzieli się swoim doświadczeniem także z Polskimi odbiorcami.

Zdjęcia z archiwum Milewski & Partnerzy, Singapur listopad 2014 spotkanie Partnerów

Zobacz co najlepsi mówią o nas:

Blair Singer Blair Singer Jeden z najskuteczniejszych trenerów na świecie, od ponad 40 lat prowadzi programy sprzedażowe na całym świecie. Główny prowadzący Train The Trainer - międzynarodowego kursu dla trenerów. zobacz video
Blair Singer T. Harv Eker Przedsiębiorca, Międzynarodowy Mówca, Twórca Millionaire Mind Intensive, Autor "Bogaty albo Biedny, Po Prostu Różni Mentalnie" zobacz video
KTO PROWADZI
TO SZKOLENIE ?
Łukasz Milewski
Pisarz i mówca, organizator największych wydarzeń motywacyjnych na świecie.
Współzałożyciel i wiceprezes Milewski & Partnerzy. Organizator największych wydarzeń takich jak: "Millionaire Mind Intensive", "National Achievers Congress", "The Way Ahad z Anthonym Robbinsem", "Życie Bez Ograniczeń" i wielu innych.

Tylko w ciągu czterech lat w spotkaniach, które organizował udział wzięło ponad 200 tys. uczestników z całego świata! Twórca idei wydarzenia "Życie Bez Ograniczeń". Sprowadził do Polski i bezpośrednio współpracuje z takimi gwiazdami jak: Nick Vujicic, Les Brown, Anthony Robbins, Harv Eker, Blair Singer, Andy Harrington, Joel Roberts, Robert Riopel, Mac Attram, Patrick Liew, Doug Nelson, Allan Pease, Garry Kasaprov, Dan Millman i wielu innych.

Jest odpowiedzialny za strategię i promocję organizowanych wydarzeń w Milewski & Partnerzy. Jest także promotorem największych polskich gwiazd, którym z powodzeniem pomaga od ponad 4 lat.